РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРАВАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЇХ ЗАХИСТ

Купить РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРАВАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЇХ ЗАХИСТ

У навчально-методичному посібнику розглянуто необхідний для студентів матеріал, що включає в себе теоретичний матеріал для підготовки семінарських занять, плани семінарських занять, питання для самостійної роботи, термінологичний словник основних понять курсу, тематику рефератів, завдання для контрольних робіт, додатки містять витяг з Цивільного кодексу України та таблиці з нормативно-правовими актами, що регулюють питання пов’язані з охороною авторського права і суміжних прав, охороною прав на об’єкти...

Нет в наличии
50 грн.

Вступ:

Сучасна концепція вищої освіти в Україні виходить з того, що майбутній спеціаліст в тій чи іншій сфері знань обов’язково повинен мати високий рівень знань з правового регулювання суспільних відносин, особливо якщо йдеться про спеціаліста в економічної галузі, значною мірою побудованою на правових засадах. Спеціальність «інтелектуальна власність» належить саме до таких, які неможливі без суттєвого вивчення значної кількості спеціальних нормативно-правових актів, що регулюють цей напрямок діяльності та об’єднуються в спеціальну навчальну дисципліну з аналогічною назвою.

Високі знання в спеціальній області права допоможуть майбутньому фахівцю захистити не тільки свої особисті інтереси, але й права колективу чи підприємства або ж і держави в цілому.

Вивчення даного курсу побудовано на останніх досягненнях юридичної науки в області теорії права, підприємницького права, цивільного права та його підрозділу – права інтелектуальної власності.

Дисципліна «Розпорядження правами інтелектуальної власності та їх захист» як самостійна правова дисципліна розглядає найважливіші питання практичного застосування права інтелектуальної власності України в галузі його використання в вигляді товару, який має високу ціну.

Город издания Харків
ISBN 978-617-7305-02-5
УДК 347.77/.78(075)
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2015
Язык укр
Кол-во страниц 152
Формат страниц А5
Жанр Научное
ББК 67.404.3 я7

Теги: РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРАВАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЇХ ЗАХИСТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРАВАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЇХ ЗАХИСТ отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!