Управління земельними ресурсами

Купить Управління земельними ресурсами

Розглянуто теоретичні основи, методи та напрями розвитку системи управління земельними ресурсами, визначено основні механізми державного регулювання і зроблено аналіз системи управління земельними ресурсами, визначено спеціфіку управління об’єктами різних форм власності та проведено моделювання організаційної структури системи. Розраховано на фахівців у сфері управління земельними ресурсами, викладачів і студентів вищих навчальних закладів землевпорядного профілю.

Нет в наличии
200 грн.

ВСТУП

Навчальна дисципліна «Управління земельними ресурсами» має на меті підготовку фахівців у сфері земельного менеджменту при формуванні висококваліфікованих спеціалістів, які володітимуть теоретико-методологічними знаннями та практично-прикладними навичками щодо основних понять системи управління земельними ресурсами в умовах ринкової економіки нашої країни.

Навчальний посібник суттєво допоможе здобуттю студентами теоретичних і практичних знань з різнобічних аспектів та особливостей системи управління земельними ресурсами за умов сучасних ринкових відносин, ефективної організації різноманітних трансакцій об’єктів нерухомості та ефективного господарювання на землях різного функціонального призначення та багато іншого.

В посібнику розкриті основні поняття наукової дисципліни, історичні та соціально-економічні передумови розвитку земельного менеджменту, теоретичні основи та методи управління земельними ресурсами, основні напрями, правові, соціальні й економічні механізми та нормативно-методичні основи управління. Розглянуто особливості управління землями різного цільового призначення та функціонального використання, специфіку управління землями різних форм власності та моделювання організаційної структури системи управління земельними ресурсами.

Висвітлено фундаментальні положення, принципи, завдання, функції та сутність системи управління земельними ресурсами різних просторово-ієрархічних рівнів інфраструктури; визначено місце і роль системи земельного менеджменту в ефективній організації використання земель і регулюванні земельних відносин; наведено методи та методичні основи функціонування системи управління земельними ресурсами при встановленні відповідних правових, економічних, організаційно-адміністративних та землевпорядних механізмів управління земельними ресурсами; розглянуто основні поняття системи управління земельними ресурсами за умов ринкової економіки для придбання навичок їх професійного використання.

Навчальний посібник сприятиме поглибленню знань щодо основ функціонування системи управління земельними ресурсами, зв’язків елементів інфраструктури управління та ефективній організації ринкових відносин. Здобуті знання дадуть змогу студентам

аналізувати і використовувати на практиці методи моделювання оптимальних систем управління різних рівнів, проводити аналіз елементів системи управління та ефективно використовувати основи земельного менеджменту.

Базові теоретичні, методологічні положення та практичні результати, викладені у навчальному посібнику, безпосередньо пов’язані з програмою курсу наукової дисципліни «Управління земельними ресурсами», розширюючи та поглиблюючи її. Матеріали навчального посібника викладено відповідно до сучасних науково-методичних положень і вимог.

Автор3 О.А. Домбровська
Автор2 А.В. Корецький
Город издания Харків
ISBN 978-617-7541-70-6
УДК УДК 631.157.332
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2018
Язык укр
Кол-во страниц 368
Формат страниц А5
Жанр Учебное

Теги: Навчальний посібник: Управління земельними ресурсами

Управління земельними ресурсами отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!