З Барвінківщиною в серці. Ветеранські історії

Купить З Барвінківщиною в серці. Ветеранські історії

Ця книга дасть можливість читачу ближче познайомитися з маловідомими сторінками біографій, як корінних барвінківчан, так і людей, чиї долі тісно переплелися з історією нашого краю, чиїми зусиллями писалися рядки бойових і трудових звитяг Барвінківщини. Книга складається з трьох розділів, перший з яких повністю написаний активістами ветеранського руху. До другого — «Гримучий ручай» — увійшли нариси та замальовки відомого в районі журналіста, члена Національної спілки журналістів України Олександра...

Нет в наличии
250 грн.

Передмова:

Ця книга дасть можливість читачу ближче познайомитися з маловідомими сторінками біографій, як корінних барвінківчан, так і людей, чиї долі тісно переплелися з історією нашого краю, чиїми зусиллями писалися рядки бойових і трудових звитяг Барвінківщини.

Книга складається з трьох розділів, перший з яких повністю написаний активістами ветеранського руху.

До другого — «Гримучий ручай» — увійшли нариси та замальовки відомого в районі журналіста, члена Національної спілки журналістів України Олександра Куплевацького. Третій розділ «Всьому початок плуг і борозна» написаний краєзнавцем і журналістом Віктором Мандрикою.

Об’єднуючим чинником книги є любов героїв оповідок до рідної землі, їх духовна велич, що дозволила вижити всім у важкі часи історичних випробувань. У книзі на весь зріст постають наші сучасники, які залишили свій помітний слід у літопису дорогої та рідної серцю Барвінківщини.

В силу зрозумілих причин авторам не вдалося у повній мірі розповісти про всіх заслужених людей краю. Та ми щиро сподіваємося на продовження цього своєрідного літопису.

Книга розрахована, як на юних читачів, що готуються вступити в самостійне життя, так і на людей старшого покоління, які багатьох героїв нарисів та замальовок знали і знають особисто. І хоча матеріали книги написані авторами в різні часи (2008-2015 рр.), вони не втратили своєї актуальності й до сьогодні. Отож, налаштуйтеся на захоплюючу подорож у автобіографічний світ своїх земляків.


Город издания Харків
ISBN 978-617-7293-16-2
УДК 929
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2015
Язык укр
Кол-во страниц 548
Формат страниц А5
Жанр Художественное
ББК 63,3

Теги: З Барвінківщиною в серці. Ветеранські історії

З Барвінківщиною в серці. Ветеранські історії отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!