ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ ВИШУКУВАННЯ І ПРОЕКТУВАННЯ

Купить ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ ВИШУКУВАННЯ І ПРОЕКТУВАННЯ

В навчально-методичному посібнику викладена методика виконання розрахункових робіт і курсових робіт з дисципліни «Землевпорядні вишукування і проектування». Начально-методичний посібник дозволяє студентам виконувати землевпорядні вишукування – вираховувати площі контурів, вкладати експлікації, будувати креслення, картограми, плани в масштабах 1:10 000, 1:5000 і більш крупних масштабах. Виконувати зем-левпорядні розрахунки – навантаження, коефіцієнти, ступінь еродова-ності земель, ступінь екологічного...

Нет в наличии
150 грн.

Вступ:

Дисципліна землевпорядні вишукування і проектування вивчає методи і способи землевпорядкування території, організацію угідь і сівозмін в сільськогосподарському підприємстві, раціональне вико-ристання і охорону земель, які потребують цих заходів, оптимізацію землекористування. Вивчає способи землевпорядного проектування за допомогою сучасних ГІС-технологій і програмного забезпечення, що робить працю інженера – землевпорядника більш точною, швид-кою, надійною і відповідає сучасним вимогам землевпорядного проектування.

Дисципліна землевпорядні вишукування і проектування навчає студента під час розробки курсового проекту проектувати поля сіво-змін і робочих ділянок на різних формах рельєфу. У ході розробки курсового проекту студент вчиться різним способам проектування, підготовки геодезичних даних для проектування, геодезичним вишу-куванням на місцевості, навчає студента складати різні землевпо-рядні креслення, картограми. Дисципліна вивчає розробку проектних рішень за допомогою різних розрахунків, навчає студента раціональ-ному і ефективному використанню землі різного цільового призна-чення, виносу проектних рішень в натуру, готує майбутнього сучасного інженера-землевпорядника до праці в цій галузі.

Город издания Харків
ISBN 978-617-7541-62-1
УДК 528.4
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2018
Язык укр
Кол-во страниц 156
Формат страниц А5
Жанр Научное
ББК К 24

Теги: ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ ВИШУКУВАННЯ І ПРОЕКТУВАННЯ

ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ ВИШУКУВАННЯ І ПРОЕКТУВАННЯ отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!