УТИЛІЗАЦІЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Купить УТИЛІЗАЦІЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

У томі 3-му навчального посібника детально розкрито організацію утилізації та знищення ракет і боєприпасів на арсеналах, базах та складах. Подано основні положення (правила) щодо організації утилізації та знищення ракет і боєприпасів на арсенал, базах та складах. Пояснюється порядок написання комплекту документів на технологічний процес із розбирання ВНП. Вивчення всіх томів навчального посібника дасть можливість фахівцям ДСНС України на професійному рівні розбиратися в питаннях утилізації ВНП і тим...

Нет в наличии
8 108,11 грн.

ВСТУП
В нашій країні й за кордоном основним напрямом зниження запасів застарілих боєприпасів є їх утилізація та, головним чином, розрядження бойових частин, особливо споряджених великими масами ВР.
До нашого часу знищення технічно непридатних боєприпасів проводи- лося Міноборони України методами підриву, спалювання або затоплення. Це призводило до безповоротних втрат цінних, дефіцитних матеріалів і значного забруднення навколишнього середовища. Зараз як загальний підхід до проблеми ліквідації запасів непридатних боєприпасів обрані методи їх утилізації та розряджання.
Утилізація боєприпасів є роботою підвищеної небезпеки, вимагає наявності висококваліфікованих фахівців, оригінального технологічного устаткування, виробничих і складських приміщень, що відповідають умовам вибухо-пожежобезпеки.
Під час утилізації боєприпасів мають бути досягнуті наступні цілі:
– повернення підприємствам промисловості значної кількості цінних матеріалів і продуктів, що містяться в боєприпасах (кольорові і чорні метали, ВР, порохи і т.д.);
– підвищення живучості і вибухо-пожежобезпечності арсеналів, складів і баз;
– скорочення витрат на зберігання і ремонт боєприпасів;
– виключення екологічно шкідливих способів знищення боєприпасів (випалюванням, підривом, похованням або затопленням);
– забезпечення максимальної економічної ефективності;
– збереження висококваліфікованих кадрів і виробничих потужностей по спорядженню і збірці боєприпасів в умовах різкого скорочення обсягів замовлень Міноборони на виробництво нових боєприпасів з урахуванням переведення заводів у перспективі на подвійні технології.
У томі 3-му навчального посібника розкрито основні положення (правила) щодо організації утилізації та знищення ракет і боєприпасів на арсеналах, базах та складах. Пояснюється порядок оформлення комплекту документів на технологічний процес із розбирання ВНП.

Автор3 Толкунов І.О.
Автор2 Барбашин В.В.
Город издания Харків
ISBN 978-617-7541-86-7
Авторский знак C 50
УДК 614.841.332
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2018
Язык укр
Кол-во страниц 416
Формат страниц А5
Жанр Научное, Учебное
Иллюстрации черно-белые
Тип переплета Твердый

УТИЛІЗАЦІЯ ТА ЗНИЩЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!