ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР МОДЕРНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ: КРЕАТИВНІСТЬ, ПРОЗОРІСТЬ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Купить ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР МОДЕРНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ: КРЕАТИВНІСТЬ, ПРОЗОРІСТЬ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Світова економіка увійшла у якісно новий етап свого економічного розвитку, для якого притаманні універсалізація і глобалізація економічних відносин, формування загального економічного, правового та інформаційного простору, вироблення єдиних підходів до господарювання підприємств, їх прояву не лише в економічному, а й в соціальному середовищах.

Нет в наличии
250 грн.

ВСТУП
Світова економіка увійшла у якісно новий етап свого економічного розвитку, для якого притаманні універсалізація і глобалізація економічних відносин, формування загального економічного, правового та інформаційного простору, вироблення єдиних підходів до господарювання підприємств, їх прояву не лише в економічному, а й в соціальному середовищах.
Але економічна криза, нестабільна політична та соціальна ситуації в Україні та світі – в черговий раз за останні роки поставили світове співтовариство перед принциповим вибором: які шляхи і форми розв’язання соціальних конфліктів та економічної кризи є найбільш ефективними; як збалансувати економічні вигоди та соціальну захищеність. Є очевидним, що для збереження України як єдиної і неподільної, для зміцнення її територіальної цілісності і суверенітету актуальним є не тільки економічний розвиток, а й соціальна стабільність.
Креативність, прозорість та сталий розвиток дозволять соціалізувати економіку України та вивести її на Європейський рівень.
Культурні та креативні індустрії визнаються ЄС та інтегруються в його політичні документи та програми вже більше десяти років. Креативна економіка виходить за рамки традиційних мистецьких та культурних галузей та включає більшу кількість взаємопов’язаних видів діяльності та підгалузей. Ця сфера має потенціал, який визнається Радою Європи, різними організаціями системи ООН, а також національними, регіональними та місцевими органами влади та установами у всьому світі.
За останні 10 років світовий товарообіг креативної продукції і послуг збільшився більше ніж вдвічі та досяг 624 млрд доларів США. Разом з економічними вигодами креативна економіка створює нематеріальні цінності та забезпечує сталий розвиток, орієнтований на людину.
Креативна економіка — це галузь світової економіки, що швидко розвивається. Вона динамічна, генерує доходи, створює робочі місця і сприяє розвитку експорту, оскільки менше прив’язана до матеріальних ресурсів.
Креативна економіка сприяє соціалізації бізнесу. Перехід до соціальної моделі поведінки бізнесу обумовлений не тільки економічними процесами і усвідомленням економічної доцільності. Розвиток соціуму призвів до того, що він став активним істотним фактором трансформації бізнесу. Однак, провідну роль в підвищенні соціальної активності бізнесу відіграє держава. Досвід економічного і соціального розвитку індустріальних країн свідчить, що ринкова економіка принципово не може існувати в чистому вигляді.
Ще одним важливим кроком до сталого розвитку нашої держави є прозорість економічної діяльності.
Найважливішою умовою існування демократії є публічність політики, тобто гласність і відкритість будь-якої політичної дії. Публічна прозора політика забезпечує відкритість дій влади та можливість громадян контролювати дії влади, впливати на процеси розробки і впровадження державних рішень. Громадяни мають право і повинні впливати на процеси створення і реалізації законів, якість роботи державного апарату, рівень освіченості і громадянської самосвідомості політиків, які приймають важливі рішення.

ISBN ISBN 978-617-7541-74-4
УДК 338
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2018
Язык укр
Кол-во страниц 316
Жанр Научное

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР МОДЕРНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ: КРЕАТИВНІСТЬ, ПРОЗОРІСТЬ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!