ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

Купить ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

У книзі представлено наукові статті автора, присвячені епідеміології та профілактики внутрішньолікарняних інфекцій, а також організації систем інфекційного контролю у закладах охорони здоров’я різного профілю, засновані на результатах власних досліджень, наукової літератури та принципах доказової медицини. Розглядається проблеми появи та поширення у хірургічних стаціонарах резистентних до дії антимікробних препаратів мікроорганізмів – збудників гнійно-запальних захворювань. Книга містить важливу...

Нет в наличии
250 грн.

ПЕРЕДМОВА

Незважаючи на досягнення медичної науки за останні роки, внутрішньо- лікарняні гнійно-запальні інфекції залишаються актуальною проблемою закладів охорони здоров’я усіх країн світу, частота яких не має тенденції до зниження. Це значною мірою пов’язано з поширенням у стаціонарах різного профілю резистентних до дії антимікробних препаратів госпітальних штамів мікроорганізмів та спричинених ними інфекцій.

Протягом останнього десятиріччя резистентність збудників ВЛІ до антибіотиків, обумовлена різними механізмами, поширилась, що спостерігається в усіх країнах світу. У сучасній клініці резистентність бактерій до протимікробних препаратів призводить до зниження ефективності заходів профілактики та лікування інфекції, завдаються значні соціально-економічні збитки суспільству.

У книзі представлено наукові статті автора, присвячені епідеміології та профілактики внутрішньолікарняних інфекцій, а також організації систем інфекційного контролю у закладах охорони здоров’я різного профілю, засновані на результатах власних досліджень, наукової літератури та принципах доказової медицини. Розглядається проблеми появи та поширення у хірургічних стаціонарах резистентних до дії антимікробних препаратів мікроорганізмів – збудників гнійно-запальних захворювань.

Пропонується розробка та реалізація нових принципів раціонального використання антимікробних препаратів з метою ефективності боротьби з післяопераційними інфекціями. Особлива увага приділена питанням, стосовно яких інформація у науковій літературі є обмеженою або взагалі відсутня, які потребують додаткових досліджень.

На підставі аналізу сучасної епідемічної ситуації у світі та в Україні щодо хірургічних інфекцій, а також антибіотикорезистентності їх основних збудників, пропонуэться пріоритетні шляхи боротьби з нозокоміальними гнійно-запальними інфекціями
Город издания Харків
ISBN 978-617-7293-09-4
УДК 616-036.22:613
Автор
Издательство ФЛП Панов А.Н.
Дата издания 2015
Язык укр
Кол-во страниц 404
Формат страниц А5
Жанр Научное
ББК 51.9я54

Теги: ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ

ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ З ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!